شما کاربران محترم سایت نود ایرانی، از این پس میتوانید لایسنس های اورجینال آنتی ویروس نود ۳۲ را به ارزان ترین قیمت و بصورت ماهانه خریداری کنید. خرید لایسنس یک ماهه نود ۳۲ با پرداخت از طریق لینک پرداخت انتهای صفحه میسر شده است. این لایسنس ها همه ورژن ها را فعالسازی می کند. اینترنت سکیوریتی (ESET INTERNET SECURITY)، آنتی ویروس (ESET ANTIVIRUS)، اسمارت سکیوریتی (ESET SMART SECURITY)، اسمارت سکیوریتی پرمیوم (ESET SMART SECURITY PREMIUM) و پرنتال کنترل (PARENTAL CONTROL) را همین الان با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. فقط با پرداخت هزینه و وارد کردن آدرس ایمیل صحیح به لایسنس یکماهه نود ۳۲ میرسید.

خرید لایسنس نود ۳۲ ماهانه

این لایسنس ها بصورت ماهانه قابلیت تمدید دارند. به این شکل که شما کافیست مجدداً به ما مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. دقایقی بعد لایسنس خود را دریافت کنید. لایسنس های یک ماهه نود ۳۲، صد در صد اورجینال بوده و روی آنتی ویروس هایی که از سایت اصلی ESET.COM دانلود شده، قابلیت فعالسازی را دارند.

خرید لایسنس یک ماهه نود ۳۲ با کیفیت و اورجینال (ارزان + فوری)

ما به فکر شما بودیم! در این شرایط اقتصادی، خرید لایسنس های نود ۳۲ اورجینال با قیمت های بسیار بالا برای بعضی از هموطنان مقدور نبود. ما این بازخوردها را دریافت کردیم و به فکر روشی افتادیم که بتواند شرایط را هموارتر کند. با ما همراه باشید.

چرا باید لایسنس اورجینال یکماهه بخریم؟

شاید بگویید که این لایسنس ها در سطح اینترنت هم قابل دریافت هستند! اما آیا به این نکته دقت کرده اید که از آن لایسنس ها بسیاری از افراد استفاده می کنند و گاهی خیلی زودتر از موعد غیرفعال می شوند؟ لایسنس های نود ۳۲ یکماهه، کاملاً اختصاصی و برای شما صادر می شوند. با خرید آنتی ویروس نود ۳۲ یکماهه، دقیقاً یکماه از تمام امکانات آن بهره خواهید برد. همه امکانات فعال میشوند. پس همین الان با هزینه بسیار پایین اقدام کنید.

خرید لایسنس یک ماهه نود ۳۲ همه ورژن ها

خرید لایسنس آنتی ویروس

ANTIVIRUS

خرید لایسنس اینترنت سکیوریتی یکماهه نود 32

INTERNET SECURITY

خرید لایسنس ایست اسمارت سکیوریتی پرمیوم نود 32 یکماهه

SMART PREMIUM

خرید لایسنس ایست موبایل سکیوریتی نود 32 یکماهه

MOBILE SECURITY

پرداخت از طریق لینک زرین پال (لطفاً اطلاعات خود را کامل وارد کنید)

نود ایرانی دارای اینماد و لوگوی ساماندهی از سازمان وزارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی است. (نمادها در انتهای صفحه)

دقت داشته باشید، فعالسازی این نوع از لایسنس ها در داخل ایران براحتی قابل انجام است. اما در صورتی که لایسنس فعال نشد، باید نرم افزار تغییر آی پی را روشن کرده و فعالسازی را انجام دهید.